Apkope

Helikopteru tehniskais centrs atrodas Jelgavas rajonā, Industriālajā parkā Nākotne, tā telpas un aprīkojums ir izveidots saskaņā ar starptautiskajām aviācijas tehnikas apkopes, diagnostikas un remonta Part 145 prasībām.

SIA „Baltijas Helikopters” ir Robinson Helicopter Company autorizēts servisa centrs un apkopes materiālu piegādes partneris.

Uzņēmuma pamatdarbība ir helikopteru tehniskās apkopes, diagnostika un helikopteru remontdarbi, ko veic augstas klases sertificēts tehniskais personāls, kas regulāri papildina savas prasmes, zināšanas un profesionalitātes līmeni.

Tehniskajā centrā helikopteru tehniskās apkopes, diagnostika un remontdarbi tiek izpildīti saskaņā ar licenci par atbilstību starptautiskajiem noteikumiem. Visi helikopteru apkopes darbi tiek veikti atbilstoši to ražotāju norādēm, izmantojot oriģinālās sertificētās rezerves daļas un tehnisko nodrošinājumu.

Helikopteru tehniskajā centrā ir paredzēts veikt visu Latvijā ekspluatācijā esošo helikopteru apkopes, diagnostiku un nepieciešamos remontus ar šai funkcijai paredzētajiem instrumentiem un materiāliem, ko stingri nosaka helikopteru ražotāji.
Uzņēmums veic apkopes (line and base maintenance)
Robinson R44
Bell 206
Bell 407
Bell 429 helikopteriem
kā arī Kanad ELT programmēšanu.

Part 145 tehniskās apkopes apstiprinājuma apliecība

Robinson Helicopter Company tehniskās apkopes apstiprinājuma apliecība