Par mums

par mumsAviokompānija SIA „Baltijas Helikopters” dibināta 2000.gada 5.decembrī. Kompānijā strādā augsti kvalificēti helikopteru piloti ar vairāk kā divdesmit gadu pilotēšanas pieredzi un 10 000 kopējo lidojumu stundu, kā arī sertificēts tehniskais personāls.

„Baltijas Helikopters” nodrošina Bell un Robinson helikopteru pilnu tehnisko servisu, helikopteru apkalpošanai nepieciešamās informācijas sagatavošanu, kā arī veic pilotu sagatavošanu un apmācību pilotēšanai uz Bell un Robinson helikopteriem.
Uzņēmums „Baltijas Helikopters” veic helikopteru tehnisko apkopi saskaņā ar licenci par atbilstību starptautiskajiem noteikumiem PART 145. Visi helikopteru apkopes darbi tiek veikti atbilstoši to ražotāju norādēm, izmantojot oriģinālās sertificētās rezerves daļas un tehnisko nodrošinājumu.
SIA „Baltijas Helikopters” ir Robinson Helicopter Company autorizēts servisa centrs un apkopes materiālu piegādes partneris.

noteikumi_clip_image002_0002

 

 

 

2007.gadā SIA „Baltijas Helikopters” atvēra helikopteru tehnisko centru Latvijā, kas ir sertificēts „Part 145” prasībām, kas kalpo kā atbalsta tehniskā bāze mūsu sadarbības līguma ar „Bell Helicopter Textron Inc.” un Robinson izpildei un teicama tehnikas apkopes servisa nodrošināšanai Baltijas valstīs.